8.  6. se na atletickém stadionu ve Dvoře Králové nad Labem uskuteční 4. ročník Sportovních her pro MŠ, které ve spolupráci s Městem Dvůr Králové nad Labem, SPOŠ a Gymnáziem DKnL pořádá DDM Jednička.
Pro děti budou opět připravena sportovní stanoviště, na kterých si budou moci vyzkoušet nejrůznější disciplíny tradičních i méně známých sportů a pohybových aktivit (např. hod míčkem, oštěpem, diskem, vrh koulí, běh na 20 m, překážkový běh, skok do dálky, ale také opičí dráha, přetahování lanem, kroket, minigolf apod.)
Jednotlivé disciplíny nebudou bodovány ani jinak hodnoceny, děti budou mít možnost si dle vlastní vůle a chuti různé sportovní aktivity vyzkoušet, popřípadě si pouze „změřit síly“ s kamarády.
Akce se uskuteční pouze za příznivého počasí.

Dětem doporučujeme vhodné sportovní oblečení a obuv s ohledem na počasí.

ODJEZD DO DVORA KRÁLOVÉ 7.14, SRAZ V MŠ DO 7 HODIN. NÁVRAT 12.22